1. 6. 2016

Môj letný výber lakov na nechty

Ahojte :-)

Leto, to kalendárne, je tu a s jeho príchodom som si pripravila aj môj osobný výber letných farbičiek na nechty. Veď inokedy si môžeme užiť všetky tie výrazné a žiarivé odtiene bez toho, aby sa na nás príliš podozrivo ľudia pozerali? ;-)

Vybrala som si pre vás z mojej zbierky tie kúsky, ktoré pomerne jednoducho zoženiete v obchodoch alebo v e-shopoch.

Bez ďalších rečí sa poďme spolu pozrieť na pár letných kúskov :-)


V lete minulého roka som postrehla na kozmetických blogoch novú kozmetickú značku Moje. Chuť testovať laky na nechty som mala hneď, ale chvíľu som si ešte počkala. Až teraz na jar som si objednala dva matné laky a jeden s gelovým efektom. Do dnešného výberu som zaradila Moje Mat č. 03 a Moje Gelový č. 03.
K opálenej pokožke pristane aj pastelový marhuľový essence colour&care 02 I care for you alebo výrazný modrý 31 electriiiiiic.
V drogériách nájdete aj širokú ponuku neonových lakov od Dermacolu v praktických 5 ml fľaštičkách. V minulom roku som si zadovážila Dermacol 12 Neon Love a tento rok ešte barbinovo ružový 03 Neon Pink.
Ak máte rady Barry M, odporúčam aj laky z rady Coconut Infusion v odtieňoch Aloha a Bikini.
V DM-ke sa ešte obzrite aj po mini lakoch Orly a žiarivom žltom Glowstick (krásne vynikne na bielom podklade). A nevynechajte aj ich privátnu značku s-he a radu gel-like. Na leto sa výborne hodia odtiene 513 a 535 :-)

Jednotlivé laky na nechty si môžete každý tretí deň pozrieť na mojom Insta účte v júnovej výzve #junechallengevanities :-)

A aké sú vaše obľúbené letné farby lakov na nechty?
Ak vás tento krátky článok inšpiroval, budem rada, ak sa o dojmy podelíte v komentároch :-)
RIANA

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

LinkWithin