13. 6. 2016

NOTD | Ružové pečiatkovanie s Konadom a Moyrou

Ahojte!

Ďalší týždeň za nami, poďme si ho spríjemniť niečím pekným :-) A to ružovo-bielou manikúrou vytvorenou pečiatkovaním.

Mojimi pomocníkmi sa stali doštička Konad Square Plate č. 1, Moyra priehľadná pečiatka a laky - Eveline 8v1, ktorý som si obľúbila ako podkladový lak (dávam 1-2 vrstvy, krásne nechty vytvrdí a pripraví na farebnú vrstvu), biely essence 33 wild white ways (vystačila som si s 1 vrstvou) a s-he gel-like v odtieni 535 (zoženiete v DM drogérii).Konad som zohnala v nedávnej akcii v obchodíku modelacianehtov.sk (bratislavská pobočka modelaznehtu.cz), keď pri príležitosti 11 výročia otvorenie prvého obchodíku v Česku mali vo výročný deň 30% zľavy. To sa už oplatí. Nie raz som si chcela nejakú Konad doštičku zadovážiť, ale vždy ma v tom niečo odrádzalo. Výber už nebol veľký, ale vzory na tejto konkrétnej doštičke ma veľmi zaujali. Písmená, lístočky, aj nejaké tie príšerky hneď vo dvoch vzoroch. Na bláznivé manikúry ako stvorené :-)


Na instagrame som už dávnejšie postrehla, že sú dostupné aj priehľadné pečiatky - pomôžu pri komplikovanejšom pečiatkovaní či už pri vrstvení alebo pri dokonalom umiestnení vzoru na presné miesto. Aj ja sm chcela jeden taký kúsok vlastniť. A tak som si takúto pečiatku kúpila na slovenskom e-shope značky Moyra. Tu musím veľmi pochváliť prístup e-shopu - v stredu neskoro večer som objednávku poslala (povedzme, že liečenie si "depky") a v piatok mi balíček prišiel. Wow!


Najskôr som s nacvičovala správne zaobchádzanie s náradím. Predsa len, skúsenosti som mala takmer nulové. Vycítiť, s ktorým lakom to pôjde lepšie, naučiť sa, pod akým sklonom a tlakom zotierať lak z doštičky a podobne, dá zabrať.

V momente, keď mi vyšli prvé dva vzory a nechty dobre, všetko šlo bokom a pripravila som si už laky priamo na zamýšľanú ružovú manikúru. Všetko šlo už akosi automaticky. Farebná kombinácia, aj použitý vzor. Ako to dopadlo?

Podarilo sa? :-)

Máte osobné skúsenosti s Konadom, Moyrou, pečiatkovaním? Rada si prečítam vaše skúsenosti v komentároch ;-)
RIANA

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

LinkWithin